Pinnakatted

1. Tsingikiht
2. Passiveerimiskiht
3. Kruntvärv
4. Polümeerne pinnkate
5. Terasleht
6. Tsingikiht
7. Passiveerimiskiht
8. Kruntvärv
9. Tagakülje kaitsevärv

Värvkattega teraslehed ja -rullid

Ruukki värvkattega pinnatud materjalid kombineerivad endas terase tugevuse ja survetöödeldavuse tsingi ning värvi korrosioonikindlusega. Tulemuseks on suurepärase välimusega töötlemiseks valmis materjal.

Värvkattega teras on tänu oma kauakestvusele, esteetilisele välisilmele ja vormitavusele suurepäraseks alternatiiviks kasutamisel hoonete katustel ja fassaadidel.

Pinnakatted

Pural on polüuretaanalusel värvkate, mis sobib kõige paremini just katuseprofiilide pinnakatteks. Pinnakatte hea vormitavus tagab materjali töödeldavuse ka madalate temperatuuride juures. Purali kergelt struktureeritud pind peab hästi vastu lume ja jää mehaanilisele kulutusele ning talub suurepäraselt päikese ultraviolettkiirgust. Puralile on omane hea kemikaalide taluvus ja lihtne hooldusvärvimine.

Purex värvkate annab katuse- ja katteprofiilidele vastupidava ning esteetilise kattepinna. Kergelt struktuurne matt pinnakate on alternatiiv kasutamiseks katusematerjalide, katteprofiilide, lisatarvikute ja muude ehitustoodete seas.

Polüester sobib hästi nii sise kui ka välispindadele, kus pinnakattele ei esitata kõrgeid nõudeid ja väga head ilmastikukindlust. Pinnakate sobib lisaks katuse- ja seinaprofiilidele ka muude ehitustoodete valmistamiseks.

Tehniline garantiitähtaeg Pural® pinnakattega toodetel on viiskümmend (50) aastat, PurexTM pinnakattega toodetel nelikümmend (40) aastat ning Polüester pinnakattega toodetel kolmkümmend (30) aastat. Garantiitähtaeg algab toote ostukuupäevast.

Esteetiline garantiitähtaeg Pural® pinnakattega toodetel on kakskümmend (20) aastat, PurexTM pinnakattega toodetel viisteist (15) aastat ning Polüester pinnakattega toodetel kümme (10) aastat.

Pinnakatetest täpsemalt

Ruukki Pural
Ruukki polüester
Ruukki mattPural
Ruukki Pvdf

Vaata värvikaarti >>>
Loe pinnakatete garantiist täpsemalt >>>