Meeskond ja kontakt

Inmarx Partners OÜ
Peterburi tee 101 13812 Tallinn
Telefon +372 6000 222
Faks +372 6000 223
Email inmarx@inmarx.ee
Registrikood: 10946126
KMKR: EE100849349
A/a: 221030608837 (Swedbank)

Hinnaküsimised saata aadressile hind@inmarxkatused.ee või vormistada meie hinnapäringute lehel.

Lauri Vaher
tegevjuht
Email lauri@inmarx.ee

Indrek Oll
müügidirektor
Email indrek@inmarx.ee

Kaie Indermitte
büroojuht
Mobiil +372 53 485 141
Telefon +372 6000 222
Email kaie@inmarx.ee

Toomas Velleste
müük
Mobiil +372 53 042 044
Telefon +372 6000 224
Email toomas@inmarx.ee

Lembit Järve
müük
Mobiil +372 51 34 277
Telefon +372 6000 220
Email lembit@inmarx.ee

Margus Koik
ehitusjuht
Email margus@inmarx.ee